1976 Ankara doğumlu. İlahiyat ve iletişim okudu. İkisini de bitiremedi. Hece, Yedi İklim, Kaknüs, Kırkayak, Fayrap, Kırklar, İtibar ve Şiir Versus dergilerinde şiirleri yayımlandı.

Portakal Turta Bir de Kirpi, Ablam Uzak Ülkede, Gelecek ve Diğer Meseleler ve Ortaçağ Meslekler Atlası isimli şiir kitapları yayımlandı. Bunlardan Portakal Turta Bir de Kirpi ve Ablam Uzak Ülkede “ikisi” adıyla yeniden basıldı. Başka Masallar isimli “büyüklere masallar” kitabı, Benim Meselem isimli siyasi makalelerden oluşan bir kitabı, Rahatsızım Çok Şükür isimli bir söyleşi kitabı, Sokakta ve Böyle Şeyler Filmlerde Olur isimli iki öykücükler kitabı ve Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri isimli bir öykü kitabı vardır.

Yazıları Yeni Şafak gazetesinde yayımlanır, Cins dergisinin genel yayın yönetmenidir.

He was born in Ankara in 1976. He studied at the Departments of Theology and Communication, but could complete neither of them. His poems has been published in the magazines Hece, Yedi İklim, Kaknüs, Kırkayak, Fayrap, Kırklar, İtibar and Şiir Versus. Portakal Turta Bir de Kirpi, Ablam Uzak Ülkede, Gelecek ve Diğer Meseleler and Ortaçağ Meslekler Atlası are the names of his published poetry books. Two of these books, Portakal Turta Bir de Kirpi and Ablam Uzak Ülkede, is republished under the name of “İkisi”. Other than poetry, he has a book named Başka Masallar, which is a “fairy tale book for elders”, Benim Meselem; a book of political articles, Rahatsızım Çok Şükür; a book of interview, Sokakta and Böyle Şeyler Filmlerde Olur; two short story books, and a story book named Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri.

Currently, his essays are published at the newspaper Yeni Şafak and is the chief editor of the magazine Cins.